مدیر کل آموزش و پرورش ایلام گفت: مدارس این استان حتی مدارسی که روز جمعه شعبه اخذ رای در آنها مستقر است در روز شنبه 30 اردیبهشت تعطیل نیست.
کد خبر: ۴۲۵۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰ 17 May 2017
 به گزارش تابناک ایلام؛علی بیرانوند بدون اشاره به تعداد مدارس مهیا شده برای استقرار شعب اخذ رای در این استان افزود: هیچگونه تعطیلی مدارس برای روز بعد از انتخابات نداریم و دانش آموزان طبق معمول باید سر کلاس های درس حاضر شوند.
 
وی تاکید کرد: در صورتی که نیاز به تعطیلی روز شنبه مدارسی که شعبه اخذ رای هستند به منظور شمارش آرای انتخابات باشد، روز جمعه 29 اردیبهشت اطلاع رسانی لازم انجام می شود.
 
بیرانوند با بیان اینکه از مدیران مدارس شعب اخذ رای خواسته ایم در روز شنبه امتحان برگزار نکنند، ادامه داد: با توجه به آغاز فصل امتحانات، مدارس استان تا پایان خرداد باز هستند.
 
 دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
 
این انتخابات در 25 شهر و 375 روستای استان ایلام با جمعیت 580 هزار نفری برگزار می شود.
 
برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان ایلام سه هزار و 77 نفر نام نویسی کردند که پس از بررسی صلاحیت ها از سوی هیات های اجرایی و نظارت در مجموع 97 درصد داوطلبان برای این دوره از انتخابات تایید صلاحیت شدند.
 
در شهر ایلام 146 نفر برای بدست آوردن هفت کرسی شورای اسلامی شهر با یکدیگر رقابت می کنند.
منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار