کد خبر: ۳۹۷۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲ 22 March 2017
ویژه برنامه های «سه ستاره» و م«سین مثل سریال» که یک نظرسنجی عمومی را از طریق تلویزیون برای انتخاب برترین ها آغاز کرده بودند با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان دادند.

به گزارش ایسنا به نقل از  روابط عمومی صدا و سیما، برترین مجریان، مجموعه ها و برنامه های تلویزیونی و ورزشکاران با نظر مردم معرفی شدند.

بر اساس نظرسنجی دو برنامه «سین مثل سریال» در شبکه اول سیما و «سه ستاره» در شبکه سه سیما، نفرات و مجموعه های تلویزیونی در سال 95 بر اساس رای مردم انتخاب شدند.

طبق نظرسنجی برنامه سه ستاره که با اجرای احسان علیخانی همراه بود از میان خوانندگان تیتراژ سریال های تلویزیونی محمد علیزاده برای تیتراژ سریال «برادر» ، احسان خواجه امیری برای تیتراژ سریال «هشت و نیم دقیقه» و امید نعمتی برای تیتراژ سریال «لیسانسه ها» اول تا سوم شدند .

نتایج آرا بهترین برنامه تخصصی تلویزیونی هم به ترتیب برنامه های «فوتبال 120 ، سمت خدا و ثریا» را برترین برنامه های تخصصی شبکه های سیما نشان می دهد.

در میان بهترین برنامه سرگرمی و ورزشی ، رتبه های اول تا سوم به برنامه های «دورهمی ، نود و خندوانه» اختصاص یافت و مردم در نظرسنجی های خود در میان مجریان برنامه های تلویزیونی ابتدا به مهران مدیری،سپس به عادل فردوسی پور و رامبد جوان به عنوان بهترین مجریان رای داند .

از میان مجریان زن نیز مژده لواسانی، ژاله صادقیان و گیتی خامنه بیشترین محبوبیت را از نظر تعداد رای مردمی داشتند .

بهترین ورزشکاران مرد حسن یزدانی (عضو تیم ملی کشتی) ،تیم ملی فوتسال و کیانوش رستمی (عضو تیم ملی وزنه برداری) بر اساس رای مردم در سال 95 انتخاب شدند و در نهایت بر اساس نظر مخاطبان بهترین ورزشکار زن در سال 95 ، کیمیا علیزاده (عضو تیم ملی تکواندو و نخستین مدال آور زن المپیک برای ایران)  زهرا نعمتی (عضو تیم ملی تیراندازی با کمان) و سارا خادم الشریعه (عضو تیم ملی شطرنج) انتخاب شدند.

 در میان نظرسنجی هایی که برنامه سین مثل سریال انجام داد، «محله گل و بلبل» پُر طرفدار ترین مجموعه تلویزوینی شبکه یک سیما شد و شبنم قلی خانی و کامران تفتی بهترین بازیگران مجوعه های تلویزیونی در سال 95 از نگاه مخاطبان شبکه یک سیما بودند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار