مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور با تاکید بر اینکه همه مواکب و تاسیسات موجود در مهران به آب پایدار دسترسی دارند، تصریح‌کرد: اکیپ‌های کنترل کیفی صنعت آب و فاضلاب نیز با حضور خود بر کیفیت آب توزیع شده از شبکه و تانکرها، نظارت لازم را دارند.
کد خبر: ۱۱۲۴۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰ 03 September 2023

به گزارش تابناک ایلام ، اتابک جعفری در بازدید از قرارگاه اربعین پایانه مرزی مهران افزود: در حوزه آب و فاضلاب در پایانه مرزی، مدیریت و برنامه ریزی جدی اتفاق افتاده است که امروز شاهد این تغییر محسوس و این حجم از ارائه خدمات به زوار هستیم.

وی، به خدمت‌رسانی شرکت آب و فاضلاب کشور در شهرهای زیارتی عراق نیز اشاره کرد و گفت: در کربلا شرکت آب و فاضلاب استان تهران مسوولیت خدمات رسانی را برعهده دارد و اقداماتی شامل ایجاد انشعاب‌های کافی و مناسب برای مواکب و مراکزی که نیاز آبی دارند، ایجاد یک‌هزار دوش حمام، تامین آب سرویس های بهداشتی، کمک رسانی در توزیع آب بسته بندی شده و انتقال تانکرهای سیار به شهرهای زیارتی را پیش بینی کرده است.

جعفری تصریح‌کرد: شرکت آب و فاضلاب به‌عنوان یک شرکت خدمات رسان در همه مقاطع در شرایط سخت کاری نسبت به انجام وظایف خود واقف بوده و از هیچگونه تلاشی دریغ نمی‌کند.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان ایلام نیز در جریان این بازدید با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام گرفته برای تأمین آب پایدار و خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی گفت: شرکت آب و فاضلاب استان با تمهیدات و اقدامات پیش‌بینی شده در همه حال آماده بوده و در حال خدمت رسانی است تا مردم بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای به زیارت بپردازند.

وی با تاکید بر اینکه برای تامین آب شرب پایدار زوار اربعین از ۹ شهرستان استان تا مرز مهران، برنامه ریزی ها و اقدامات لازم انجام شده است ، اظهار داشت: تأمین آب شرب موکب‌های سطح استان از نخستین نقاط ورودی به استان تا مرز بین‌المللی مهران با استفاده از مخازن و خطوط انتقال و همچنین استفاده از تانکرهای آبرسانی سیار، تأمین آب سرویس های بهداشتی، تامین آب محل اسکان موقت (زائرین) ۱۰۰ هزار نفری پارک جنگلی «چقاسبز» ایلام، نصب آب سردکن های مسیر و پایانه برکت، نصب دستگاه کلرزنی در محل قرارگاه اربعین پایانه مرزی وزارت نیرو، استقرار دستگاه یخ پولکی به مقدار پنج تن در شبانه روز، ساخت مخازن، ساخت خطوط انتقال آب و فاضلاب و احداث سپتیک فاضلاب پایانه مرزی مهران، فقط گوشه ای از عملکرد جهادی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام است.

ناصری با تقدیر از حضور فعال شرکت های آبفای استان های معین، اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری و دولت کار و کرامت، شاهد استقبال مردم همیشه در صحنه از کنگره عظیم اربعین هستیم./ع

 

بیشتر بخوانید:

 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار