تیم‌های قایق چهار نفره و انفرادی ایران در بخش زنان و مردان در روز پایانی مسابقات مسکو موفق به کسب چهار مدال برنز شدند و در پایان تعداد مدال های ایران به یک نقره و پنج برنز رسید
کد خبر: ۱۱۰۸۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵ 06 June 2023

 به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی قایقرانی رویینگ مردان و زنان ایران در مسابقات مسکو شرکت کرد و در پایان یک نقره و پنج برنز گرفت.

در سومین روز مسابقات، قایق چهار نفره زنان ایران با ترکیب نازنین ملایی، مهسا جاور، مریم امیدی پارسا و زینب نوروزی به ۲ مدال برنز در مسافت ۲۰۰۰ متر و ۵۰۰ رسید.

عکسی از برنز چهار زن قایقران ایران در مسکو

فاطمه مجلل در رویینگ یک نفره ۵۰۰ متر زنان و امیرحسین محمودپور در رویینگ یک نفره ۵۰۰ متر مردان مدال برنز کسب کردند.

در روز اول و دوم مسابقات نیز قایق دونفره سبک وزن زنان با ترکیب نازنین ملایی و کیمیا زارعی مدال برنز گرفت و نازنین ملایی نیز در رویینگ یک نفره سبک وزن زنان مدال نقره کسب کرد.

این مسابقات از ۱۲ تا ۱۴ خرداد در شهر مسکو برگزار شد و چند تیم از کشور روسیه و تیم‌هایی از بلاروس، قزاقستان، ازبکستان و ایران شرکت کرده بودند.

نتیجه مسابقه به شرح زیر است:

نیمه نهایی رویینگ ۲۰۰۰ متر چهار نفره زنان

تیم ایران با ترکیب نازنین ملایی، مهسا جاور، زینب نوروزی و مریم امیدی پارسا با زمان ۷ دقیقه و ۵ ثانیه و ۵۶۷ صدم ثانیه دوم شد و به فینال A راه یافت. قایق بلاروس اول شد.

فینال A رویینگ ۲۰۰۰ متر چهار نفره زنان

تیم ایران با زمان ۷ دقیقه و یک ثانیه و ۷۸۲ صدم ثانیه سوم شد و به مدال برنز رسید. قایق های روسیه و بلاروس اول و دوم شدند. 

 

فینال A رویینگ ۵۰۰ متر چهارنفره زنان

تیم ایران با ترکیب نازنین ملایی، مهسا جاور، زینب نوروزی و مریم امیدی پارسا با زمان یک دقیقه و ۳۸ دقیقه و ۴۰۵ صدم ثانیه سوم شد و به مدال برنز رسید. تیم های بلاروس و روسیه اول و دوم شدند.

فینال A رویینگ ۵۰۰ متر یک نفره زنان

فاطمه مجلل با زمان یک دقیقه و ۵۳ ثانیه و ۶۵۰ صدم ثانیه به عنوان قایق سوم از خط پایان گذشت و به مدال برنز رسید. قایق های روسیه و بلاروس اول و دوم شدند.

فینال A رویینگ ۵۰۰ متر یک نفره مردان

امیرحسین محمدپور با زمان یک دقیقه و ۳۸ ثانیه و ۸۱۰ صدم ثانیه با دو قایق بلاروس رقابت داشت و در نهایت سوم شد و به مدال برنز رسید. قایق های بلاروس اول و دوم شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار