امام جمعه ایلام؛
امام جمعه ایلام گفت : در حوزه هنری یکی از نیازهای که در استان ضرورت دارد و هنرمندان ما باید در این راستا تلاش کنند توجه به این مهم است که فرهنگ استان ایلام فرهنگ غالب باشد و از اینکه از جاهای دیگه تقلید کنیم کاری اشتباه است.
کد خبر: ۱۰۹۸۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰ 30 March 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار  بیان داشت : نباید متکی به استفاده از تولید دیگران باشیم باید تلاش کنیم که خود اتکا باشیم و به توانمندی‌های خود تکیه کنیم.

وی گفت :  در جریان حوادث اخیر هنرمندان ما تحت تاثیر شیاطین قرار نگرفتند، این یک آزمونی بود برای کسانی که وابسته به دشمن بودند و خود را باختند، هنرمندان ما در این راه ثابت قدم بودند و پای قضیه ماندند، انقلاب اسلامی ریشه در توانمندی هایی دارد که با این طوفان ها آسیب پذیر نخواهد بود.

امام جمعه ایلام اظهار داشت :  در حوزه فعالیت ها قرآنی و مساجد در سطح استان کارهای مطلوب و خوبی انجام شده است که جای تقدیر دارد که امیداوریم تاثیر گذار باشد اما توجه به این حوزه ها نیاز به رصد و کنترل بیشتر است که باید با جدیت بیشتر دنبال شود.

وی گفت: اولویت بندی در اجرایی کردن کارهای فرهنگی باید به خوبی انجام گیرد تا به هدف مورد نظر نزدیک شویم، بودجه ها به سمت مورد نظر هدایت شود، در شورای فرهنگ عمومی کارهایی که باید انجام گیرد منسجم تر روی اجرایی شدن مصوبات توجه می شود./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار