بر اساس اعلام جمعیت هلال احمر استان‌های مازندران با ۷۷ مورد، اصفهان با ۷۴ مورد و فارس با ۵۵ مورد طی روزهای اخیر به‌عنوان پر حادثه‌ترین استان‌ها در عملیات امداد و نجات بوده اند.
کد خبر: ۱۰۹۷۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵ 26 March 2023

 

 
 
 
معرفی پرحادثه‌ترین جاده‌های کشور

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ متن اطلاعیه شماره ۳ ستاد خدمات نوروزی هلال احمر به شرح زیر است: استان‌های مازندران با ۷۷ اصفهان با ۷۴ مورد و فارس با ۵۵ مورد طی روزهای اخیر به‌عنوان پر حادثه‌ترین استان‌ها در عملیات امداد و نجات بوده اند. تنها در روز ۲۹ اسفند ۱۸۹ مورد عملیات امداد و نجات مسافران با تلاش امدادگران انجام شده که حکایت از رشد ۶۰ درصدی حوادث در این مدت را داشته است.

براساس آخرین گزارش ها طی یک هفته اخیر بیش از ۱۲۰۰ مورد عملیات امداد و نجات توسط هلال احمر انجام شده که ۶۴۲ مورد آن مربوط به حوادث جاده ای بوده است. با توجه به رشد حوادث جاده ای طی یک هفته اخیر به بیش ۱۵ هزار و ۶۰۰ نفر امدادرسانی شده است.


تبلیغاتکاشت مو

در حال حاضر ۶۹ هزار امدادگر هلال احمر در اقصی نقاط کشور در حدود ۲ هزار  پایگاه و مقر امدادونجات آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی هستند.

در هر جای ایران که هستید و در صورت نیاز به امدادرسانی، امدادگران هلال‌احمر در کوتاه‌ترین زمان ممکن در کنار شما خواهند بود. ندای امداد هلال‌احمر با شماره تلفن ۱۱۲ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و امداد و نجات افراد حادثه دیده در سراسر کشور است.

اگر به آموزش‌های امدادی در زمینه امدادوکمک‌های اولیه، بستن زنجیر چرخ و ... نیاز دارید نیز با مراجعه به سایت khadem.ir و یا کانال ارتباطی (iranian_IRCS@) به سهولت به این آموزش‌ها دسترسی خواهید داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار