در یک عملیات پلیسی مشترک صورت گرفت؛
فرمانده انتظامی استان ایلام از توقیف دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و رانا حامل ۱۶۵ کیلو گرم مواد مخدر در عملیاتی مشترک با پلیس استان لرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۹۷۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۷ 23 March 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ سردار دلاور القاصی مهر در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان و سوداگران مواد مخدر و در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه افرادی به هویت معلوم در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر از استانهای جنوبی به غرب کشور فعالیت دارند، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی ابراز کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فعالیت متهمان را بطور نامحسوس مورد رصد قرار داده و با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان موفق شدند خودروهای متهمان را در یکی از شهرستانهای آن استان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه توقیف کنند.

سردار القاصی مهر تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای توقیف شده، ۱۶۵ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک که بطور ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه در این راستا ۲ نفر قاچاقچی دستگیر شده اند،گفت:متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند./م

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار