معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام بیان داشت : معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام از توزیع ۲ هزار و ۵۰۰ بسته فرهنگی در بین مسافران نوروزی در راستای ارائه پیام های آموزشی و پیشگیری در این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۹۷۶۹۸
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵ 24 March 2023

 به گزارش تابناک ایلام؛ فرزاد یاسمی افزود : بسته های فرهنگی با موضوعات پیام های آموزشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اعم از سرقت، اعتیاد، حجاب و عفاف، کنترل خشم، رعایت حقوق راهنمایی و رانندگی در بین مسافران نوروزی توزیع می شود.

وی گفت : در این بسته ها ی فرهنگی سامانه های ارتباط های مردمی با پلیس از جمله ۱۱۰، ۱۱۶، ۱۹۷،سامانه پلیس پاسخگو و اپلیکیشن پلیس همراه و همچنین آدرس کانال های پلیس در بستر فضای مجازی به شهروندان و مسافران نوروزی ارائه شده است.

یاسمی افزود : در قبل از چهارشنبه آخر سال و ایام نوروز ۳۱ پیام رادیویی، ۸۱ پیام صوتی، ۱۱۹ عکس نوشته، ۵ موشن گرافیک، ۱۴ مورد مقاله آموزشی، ۶۵ فیلم کوتاه و کلیپ با موضوعات تهدیدات چهارشنبه سوری و توصیه و هشدارهای نوروزی پلیس در فضای مجازی بارگزاری شده است.

وی مطرح کرد :  پلیس ایلام دربستر فضای مجازی و در بستر شبکه های اجتماعی سروش، ایتا، روبیکا دارای کانال به آدرس police_-ilam می باشد که شهروندان و مسافران نوروزی می توانند با مراجعه به کانال پلیس از توصیه ها و هشدارهای پلیسی ارائه شده استفاده و با رعایت اصل خود مراقبتی راه هرگونه سوء استفاده مجرمان را سلب کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار