مدیرعامل هلال احمر ایلام؛
مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: طرح امداد و نجات نوروزی، خدمات بشر دوستانه و پویش هلال رحمت از ۲۴ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه اجرا خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۹۶۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۹ 14 March 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ غلامرضا علی محمدی در نشست با خبرنگاران رسانه های گروهی ایلام به فعالیت های این جمعیت در نوروز امسال اشاره کرد و گفت: سه طرح امداد و نجات نوروزی، خدمات بشر دوستانه و پویش هلال رحمت از ۲۴ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه اجرا خواهد شد.

به گفته علی محمدی، در طرح امداد و نجات نوروزی ۲۷۰ نجاتگر در ۲۱ پایگاه امدادی ثابت و سیار به مسافران نوروزی خدمات امدادی در صورت بروز سوانح ارایه خواهند داد.

به گفته وی، علاوه بر این تیم امدادی هوایی این جمعیت با یک فروند بالگرد در آشیانه این جمعیت مستقر و برای امداد رسانی در حوادث مختلف در حالت آماده باش خواهد بود. برای توسعه این داروخانه ۲۰ میلیارد ریال و برای تجهیز نیز ۵۰ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

وی اظهار کرد: این داروخانه علاوه بر اینکه فضای آن گسترده تر می شود، تلاش شده با فراهم کردن داروهای مورد نیاز بیماران خاص از جمله سرطانی نیاز این بیماران در مرکز استان رفع شود.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام، این داروخانه به عنوان بزرگترین داروخانه جمعیت هلال احمر در غرب کشور تا اردیبهشت ماه سال آینده افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

علی محمدی همچنین مرکز درمانی این جمعیت مجهز به آزمایشگاه، دندانپزشکی، مطب پزشک متخصص و ... نیز اردیبهشت ماه سال آینده افتتاح خواهد شد.

وی همچنین از تجهیز ناوگان امدادی این جمعیت در سال آینده خبر داد و گفت: بخش گسترده ای از ناوگان امدادی این جمعیت در شهرستان های سراسر استان در این اقدام نوسازی خواهند شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار