مدیر ورزش قهرمانی بسیج سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام
مدیر ورزش قهرمانی بسیج سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: در پایگاه های ورزشی بسیج ایلام 380 ورزشکار فعالیت دارند.
کد خبر: ۱۰۹۶۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰ 11 March 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ ایوب مظفری مدیر ورزش قهرمانی بسیج سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام، اظهار داشت: ورزش نقش تعیین کننده در سلامت مردم و امید بخشی به نسل جوان و نوجوان دارد بنابراین قلم فرسایی رسانه در این راستا تاثیرگذار است.

وی با اشاره به نقش مطبوعات در بالا بردن فرهنگ ورزش، گفت: رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی، می‌توانند در روشنگری مردم تاثیر گذار باشند.

مدیر ورزش قهرمانی بسیج سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: 380 ورزشکار در پایگاه های ورزشی بسیج فعالیت دارند.

مظفری در ادامه به تعداد سالن‌های ورزشی جهت استفاده بسیجیان در استان اشاره کرد و گفت: ۲۲سالن صالحین و ۱۰ سالن ۹ دی جهت فعالیت‌های ورزشی بسیجیان در سطح استان فعال است.

وی همچنین به بخش ورزش همگانی اشاره کرد و گفت: اجرای دو مورد پیاده‌روی خانوادگی عمومی، راه‌اندازی ۲۵ ایستگاه ورزشی صبحگاهی و عصر گاهی در شهرستان‌ها و... از جمله اقدامات بسیج سپاه در بخش ورزش همگانی است.

این مقام مسئول به مقام‌های کسب شده توسط بسیجیان ورزشکار اشاره کرد و گفت: کسب مقام دوم تیمی رشته تیراندازی بسیج کشور، مقام سوم تیمی تنیس روی میز، مقام سوم کاراته، مقام دوم کشتی فرنگی و... از جمله مقام‌های کسب‌شده توسط ورزشکاران بسیجی استان است.

مظفری بیان کرد: بسیج سپاه استان ایلام در حوزه قهرمانی در رشته‌های مختلف از جمله فوتبال، والیبال، تکواندو، کاراته، تیراندازی، جودو، ووشو و کشتی فعالیت داشته‌ و در طول سال جاری ۸ مسابقه انتخابی استان در رشته‌های مختلف برگزار شده‌است.

وی با اشاره به این که سه پایگاه خواهران و هفت پایگاه برادران در حوزه استعداد یابی فعال است اظهار داشت: پایگاه خواهران در رشته‌های کاراته، تکواندو تیراندازی و برادران در رشته‌های تکواندو، کاراته، تیراندازی، کشتی، جودو، والیبال و ووشو فعالیت دارد.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ورزشکاران خواهر در پایگاه‌های مذکور ۹۵ نفر و تعداد برادران ۲۸۵ نفر است.

مدیر ورزش قهرمانی بسیج سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام در پایان گفت: علاقمندان به حضور در برنامه‌های ورزشی می‌توانند با مراجعه به مدیران تربیت‌بدنی نواحی مقاومت بسیج در شهرستان‌ها ثبت‌نام و فعالیت کنند./ح

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار