استاندار ایلام؛
استاندار ایلام با اشاره به اینکه تمامی طرح های استان باید دارای پیوست های فرهنگی و پدافند غیرعامل باشند، گفت: طرح حریم شهر ایلام باید تا اوایل سال آینده مشخص شود.,
کد خبر: ۱۰۹۴۷۷۹
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴ 28 February 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ حسن بهرام نیا روز سه شنبه در کارگروه امور زیربنایی استان با تأکید بر حذف بروکراسی اداری از مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست تا موانع طرح‌های تولیدی، خدماتی و کشاورزی حداقل تا یک هفته برطرف شود.

وی بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده شهر ایلام تاکید کرد و افزود: طرح‌هایی که سیمای شهری را تحت تأثیر قرار می‌دهند، باید به خارج از شهر منتقل شوند، ضرورت دارد در اجرای این طرح‌ها سیمای شهری مدنظر قرار گیرد، به همین منظور طرح حریم شهر ایلام تا اوایل سال آینده باید مشخص شود.

استاندار ایلام با اشاره به رعایت قوانین و حفظ حریم راه در اجرای طرح‌ها نیز یادآور شد: طبق قانون حریم راه، مجوزهای صادره قبلی که این قانون را رعایت نکردند، تخریب می شوند.

بهرام نیا اضافه کرد: هر طرحی نیاز به پیوست دارد و باید پیوست های فرهنگی و پدافند غیرعامل در هر طرحی لحاظ شود و این از الزامات است‌.

۲۰ طرح تولیدی، خدماتی، کشاورزی در کارگروه امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست این استان بررسی شد، همچنین در این کارگروه، با اجرای طرح هادی شهر جعفرآباد با هدف توسعه زیرساخت‌های شهری موافقت شد./م

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار