فرمانده انتظامی استان ایلام:
فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف بیش از ۹ کیلو گرم تریاک در یک عملیات مشترک با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگیری ۲ قاچاقچی در ایلام خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۷۹۹۶
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰ 18 January 2023

به گزارش تابناک ایلام؛  سردار دلاور القاصی مهر اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی به هویت معلوم در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر از استان‌های جنوبی به غرب کشور فعالیت دارد پس از بررسی صحت، موضوع در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و هماهنگی مقام قضائی و با شگردهای خاص پلیسی، محورهای مواصلاتی استان را در رصد خود قرار داده و با تلاش بی وقفه موفق شدند خودرو متهم را در مبادی ورودی استان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه توقیف کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: در بازرسی از خودرو توقیف شده ۹ کیلو و ۶۵۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک که بطور ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده کشف و در این راستا ۲ نفر قاچاقچی دستگیرکه پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

سردار القاصی مهر در پایان با تاکید بر اینکه میزان کشفیات مواد مخدر در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش داشته است، یادآور شد: یکدستگاه خودرو پژو پارس متعلق به متهمان با دستور مقام قضائی توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار