مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سیروان گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۸۰ کیلومتر از جاده‌های این شهرستان برای پیشگیری از حوادث و ارتقای ایمنی خط‌کشی شد.
کد خبر: ۱۰۸۶۴۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵ 09 January 2023

به گزارش تابناک ایلام؛ جمشید تیلا  اظهار داشت: افزایش ایمنی تردد، دید کافی در شب، کنترل ترافیک، تسهیل رفت و آمد و کاهش میزان تصادف و سوانح رانندگی از مزایای اجرای طرح خط کشی جاده‌ها است.

وی با بیان اینکه خط‌ کشی جاده‌ها بطور مستمر و در فواصل زمانی مشخص در مسیرهای ارتباطی اجرا می‌شود، افزود: انجام مداوم عملیات راهداری برای ارتقای ایمنی جاده‌های شهرستان بستر مناسبی برای سفرهای امن مردم و مسافران را فراهم می‌کند.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای سیروان یادآور شد: روکش آسفالت محورهای حوزه استحفاظی به طول هشت کیلومتر، ۷۰۰ تن لکه گیری با آسفالت گرم و سرد، نصب ۲ کیلومتر نیوجرسی جدا کننده و ۴۰ مترمربع نصب تابلو اطلاعاتی از جمله اقدمات این اداره در سطح شهرستان بوده است.

تیلا تاکید کرد: اجرای ۱۰ کیلومتر عملیات شانه سازی در محورهاتی مواصلاتی ، احداث سرعتکاه در تقاطع آنتنی روستاها به جهت رفع نقاط حادثه خیز، احداث ۸۰ کیلومتر هره خاکی در محدوده های پرتگاه، پنج مورد لایروبی پل ها، انجام ۲۰۰ طرح‌های عمرانی و نصب هزار و ۸۰۰ تابلو و علائم ایمنی، انتظامی و اخطاری از دیگر اقدمات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سطح شهرستان در سال جاری بوده است./م

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار