امام جمعه ایلام؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت:عمده افرادی که ناخواسته شعار وارداتی زن زندگی آزادی را می نویسند بدون آنکه در عمق مفهوم و مبدا شعار توجه کنند و این شعار تاکنون هزینه های مادی و جانی زیادی بر انقلاب ما وارد کرد.
کد خبر: ۱۰۷۸۵۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۱ 22 November 2022

به گزارش تابناک ایلام؛ حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار روز سه شنبه در همایش پیشگامان رهایی سربازان ولایت با حضور بسیجیان طلبه و دانشجو اظهار داشت: امروز آنچه که بیشتر از گذشته متوجه قشر بسیج است فریضه جهاد تبیین و عدم سکوت و بصیرت افزایی خواص در برابر هجمه های دشمنان است تا نسل جوان مغلوب تهاجم فرهنگی دشمن نشود.

وی با بیان اینکه شعار زن زندگی آزادی منشا از حزب منحط و کمونیستی کومله دارد، افزود: عمده افرادی که ناخواسته شعار وارداتی زن زندگی آزادی را می نویسند بدون آنکه در عمق مفهوم و مبدا شعار توجه کنند و این شعار تاکنون هزینه های مادی و جانی زیادی بر انقلاب ما وارد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار یادآور شد: حزب کمونیستی کومله که هیچ پایبندی به شرع و وحدانیت خداوند ندارند، مبدع شعار زن زندگی آزادی هستند و همه سپاه دشمن همسو با این حزب شعار زن زندگی آزادی را سر دادند در حالیکه هدف آنها کرامت بخشی به زن نیست بلکه بهره کشی جنسی و لذت بردن از زن است.

وی بیان اینکه ریشه های تناور انقلاب در دنیا گسترانده شده است، تاکید کرد: امام راحل با نگاه ژرف خود برای پاسداری از انقلاب بسیج را ابداع کرد، هرچند نگاه اول و افق دید ابتدایی ایشان از تشکیل بسیج دفاعی و سخت افزاری بود اما بعد از جنگ رویکرد بسیج در کنار کارکرد سخت افزاری تبدیل به نگاه نرم افزاری و فرهنگی برای محفوظ ماندن کشور در عرصه های مختلف تغییر کرد.

وی یادآور شد: تفکر بسیجی عامل اصلی حفظ انقلاب در برابر تنش های دشمنان بود و همان عشق بسیجیان حافظ واقعی انقلاب است و در این برهه حساس نقش اساتید و دانشجویان بسیج برای بصیرت افزابی جوانان و نوجوانان در مقابله با هجمه های تبلیغاتی دشمنان پررنگ و تاثیرگذار است./م

برچسب ها: امام جمعه ایلام
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار