فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام؛
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با بیان اینکه اصل و فلسفه وجودی بسیج، جهاد برای جبران عقب ماندگی های کشور بوده است،گفت بعد از دفاع مقدس بسیج در عرصه های مختلف حضوری جهادی داشته و پای کار بوده و در کنار مردم و همراه مسئولان بوده است.
کد خبر: ۱۰۷۷۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲ 19 November 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش تابناک ایلام ؛  سردار جمال شاکرمی در نشست هماهنگی هفته بسیج در استان ایلام با اشاره به آغاز چهل و سومین سالگرد حیات طیبه بسیج، اظهار کرد: بسیج فصل مهمی از تاریخ انقلاب اسلامی برای شکل گیری تفکر ناب بسیج برای خدمت رسانی به مردم و ایجاد امنیت با خدمت صادقانه و بی منت در کنار مردم و مسئولان است.

وی با اشاره به اینکه برنامه های هفته بسیج با شعار بسیج خدمتگذار ملت ایران آغاز می شود، افزود: ادوار حیات طیبه بسیج در پیدایش و رویکردهای آن در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی با پویایی و سرزندگی همراه بوده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با بیان اینکه اصل و فلسفه وجودی بسیج، جهاد برای جبران عقب ماندگی های کشور بوده است، تاکید کرد: بعد از دفاع مقدس بسیج در عرصه های مختلف حضوری جهادی داشته و پای کار بوده و در کنار مردم و همراه مسئولان بوده است.

سردار شاکرمی با اشاره به اینکه در طول حیات طیبه بسیج همواره شاهد حضور جهادی بسیج در همه عرصه ها به‌ویژه عرصه‌های سخت و مورد نیاز بوده ایم، گفت: این حضور در شرایط سخت کشور و خدمات رسانی به مردم از جمله حوزه های مقابله با کرونا و اربعین حسینی از مصادیق این حضور بوده است.

وی اضافه کرد: هر جا تفکر بسیج حاکم شد گره گشایی ایجاد شده و از صحنه های سخت عبور کردیم، تفکر بسیج به عنوان فرمول غلبه به مشکلات و پیشرفت در کار است بر اساس گام دوم انقلاب بسیج یک عنصر پیشران، محرک و جلو برنده برای گره گشایی و توسعه کشور محسوب می شود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام تقابل با سختی ها با تکیه بر ایمان و معنویت و ارائه مدل مدیریت جهادی را از جمله شاخص های بسیج برشمرد و افزود: تبعیت پذیری، ولایت پذیری و بصیرت از شاخصه های مهم بسیج در فتنه های اخیر و سایر حوادث بوده است.

وی، جریان سازی برای انقلاب و دمیدن روح امید با نگاه به آینده را از دیگر شاخص های بسیج بیان کرد و یادآور شد: بسیج در تمامی صحنه‌ها و میدان‌هایی که مورد نیاز مردم بوده، وارد شده و سربلند بوده‌ است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ادامه داد: برای ایام هفته بسیج در استان ایلام برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی ، اقتصادی و اجتماعی و سایر عرصه ها در نظر گرفته شده است./م

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار