فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:دشمن با استفاده کمک مالی از طریق رمزارزها در اغتشاشات اقدام می کرد و برای تقویت رسانه ای در حوادث اخیر بودجه های کلانی در نظر گرفته بود.
کد خبر: ۱۰۷۴۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۳ 01 November 2022

به گزارش تابناک ایلام؛ سردار جمال شاکرمیدر نشست شورای اداری استان ایلام اظهار داشت: اغتشاشات اخیر حاصل پروژه سازمان های جاسوسی و اتاق های فکر آمریکا و همپیمانان این کشور و یک طرح از قبل تعیین و طراحی شده است، دشمنان در اغتشاشات اخیر با تمام توان نیروی انسانی، سایبری، تجهیزاتی و ایدئولوژیک خود برای ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی به میدان آمدند.

وی افزود: دشمنان به دنبال اغتشاشات در کشور است، مطالبه سازی کاذب و ناکارآمد نشان دادن نظام و دولت از کارهای دشمنان است و ما هم باید با تمام توان پای کار باشیم و نقشه های دشمنان را خنثی کنیم.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه رئیس جمهور کنونی آمریکا بیشتر از ترامپ روی چالش کشیدن ایران تلاش کرده است. تاکید کرد: دشمن با استفاده کمک مالی از طریق رمزارزها در اغتشاشات اقدام می کرد و برای تقویت رسانه ای در حوادث اخیر بودجه های کلانی در نظر گرفته بود.

سردار شاکرمی بیان کرد: برای تقویت رسانه ای در حوادث اخیر بودجه های کلانی در نظر گرفته شده بود، دشمن از روش های مختلف و رسانه ها به دنبال عملیات روانی است و در همین ارتباط میلیاردها تومان اعتبار گذاشته است.

وی اضافه کرد: به منظور مدیریت اغتشاشات اخیر ۵۳ میلیون دلار اعتبار برای سازمان CIA و آژانس ها و رسانه های ماهواره ای ۱۳۱ میلیون دلار پول ویژه آشوب های اخیر در نظر گرفته شد، ایجاد و ترویج خشونت خیابانی، حملات سایبری و ماهواره ای، حضور اعضای اتاق های فکر آمریکا در بین احزاب کُرد، تخریب وجهه ایران در سطح بین المللی، ایجاد ناامنی در داخل کشور، تحریک به اعتصابات بازار و اصناف، کشته سازی های دروغین و انتساب به نیروهای نظامی، تبدیل اعتراضات مدنی به شورش های خونین و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها از دیگر اهداف برنامه ریزان اغتشاشات بود.

فرمانده سپاه امیر المومنین(ع) ایلام با اشاره به اینکه از مرحله آشوب عبور کرده ایم و در مرحله پساآشوب باید خیلی مراقبت کنیم، افزود: قدرت اطلاعاتی ایران داده های موثق زیادی کسب و رصد کرد که توانست نقشه های دشمنان را خنثی کند، چرا که حافظ و پاسدار این انقلاب و نظام خون پاک شهیدان و گفتمان های امام و رهبری است.

وی بیان کرد: از دستگاه قضایی انتظار داریم برخورد قاطع با کانال و رسانه هایی که همراه دشمن بودند، داشته باشد.

سردار شاکرمی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان، نشان دهنده روحیه استکبار ستیزی ملت ایران است، همه مدیران و دستگاه های اجرایی در مراسم ۱۳ آبان ماه به صورت منسجم حضور پیدا کنند./م

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار