مدیرکل اموزش و پرورش ایلام؛
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: اجرایی شدن سند تحول بنیادین به ویژه با نگاه به بوم استان ها و نیز احصا و مرتفع ساختن برخی از مشکلات باید به صورت ویژه در دستور کار ادارات کل این استان‌ها قرار گیرد.
کد خبر: ۱۰۶۱۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰ 15 August 2022

به گزارش تابناک ایلام؛ علی درویشی در اجلاس قطب ۴ کشور اظهار داشت: با هماهنگی در این نشست ها می توان با تکیه بر ظرفیت های بومی هر قطب آمادگی لازم برای شرکت فعالانه در اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش کشور را به دست آورد.

وی افزود: اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش کشور فرصت مغتنم هم افزایی و هماهنگی مدیران دستگاه تعلیم و تربیت است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در ادامه به برخی از مسائل پیش روی آموزش و پرورش پرداخت و اشاره داشت: اجرایی شدن سند تحول بنیادین به ویژه با نگاه به بوم استان ها و نیز احصا و مرتفع ساختن برخی از مشکلات باید به صورت ویژه در دستورکار ادارات کل این استان‌ها قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در این اجلاس ضمن تاکید بر بهبود ساختار اداری دستگاه در سطح استان‌، شهرستان‌ ها و مناطق، چابک سازی سیستم را در رسیدن به مقاصد سازمانی مفید دانست.

درویشی به اهمیت برگزاری هرچه بهتر پروژه مهر در مدارس اشاره کرد و بیان داشت: با داشتن برنامه های مدون و هدف‌گذاری‌های صحیح می‌توان سال تحصیلی جدید را متفاوت‌تر از سال‌های قبل برای دانش آموزان به ارمغان آورد.

شایان ذکر است؛ در این نشست دو روزه آخرین هماهنگی و تعامل لازم برای شرکت در اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش بین استان های قطب ۴ کشور به عمل آمد./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار