استاندار ایلام؛
استاندار ایلام در سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: ریشه کنی مواد مخدر نیازمند اجماع همگانی و کار جهادی است و سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مواد مخدر نصب العین همه متولیان و دست اندرکاران امر قرار گیرد.
کد خبر: ۱۰۵۲۹۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴ 27 June 2022

به گزارش تابناک ایلام، حسن بهرام نیا  در حاشیه نشست سالروز مبارزه با مواد مخدر از تلاش ها و اقدامات همه دستگاه های ستادی، اجرایی، نظامی، امنیتی و قضایی قدردانی کرد و اظهار داشت: با همفکری و جهاد همگانی در سایه توجهات امام عصر ( عج ) و هدایت رهبر فرزانه انقلاب و راهبردهای دولت مردمی و خدمتگذار قدم های مثبتی در راستای ریشه کن شدن این پدیده شوم و خانمان سوز برداشته شده است.

وی‌ در ادامه سالروز مبارزه با مواد مخدر را فرصتی مغتنم برای همراهی و همکاری آحاد جامعه، نخگبان، علما، ورزشکاران، رسانه ها و غیره سازمان های مردم نهاد در راستای تحقق شعار «همه با هم نه به اعتیاد» دانست و افزود: اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان ها امروز به یک معضل جدی اجتماعی گریبانگیر همه جوامع بشری در حوزه های مختلف شده است و برای ریشه کنی آن نیازمند کار جهادی است.

استاندار ایلام در ادامه خواستار سرلوحه قرار دادن سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مواد مخدر توسط مسوولان شد و گفت: رهبر معظم انقلاب از اعتیاد بعنوان مادر آسیب های اجتماعی تعبیر نمودند و مبارزه با آن را یک جهاد بزرگ و یک حرکت بسیار عمیق در راه پیشرفت ملت ایران دانسته‌اند.

بهرام نیا با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و جانفشانی‌های سه هزار ۸۴۶ شهید والامقام، بیش از ۱۲ هزار جانباز عرصه مبارزه با مواد مخدر در کشور، افزود: یاد و خاطره ۱۵ شهید مبارزه با مواد مخدر در استان را گرامی میداریم و و بر روان پاک این عزیزان نیز درود میفرستیم./ع

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار