مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ایلام؛
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) ایلام گفت: ۳۵ سری جهیزیه، هرکدام به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان برای نوعروسان استان آماده شده که به دست زوجین خواهد رسید.
کد خبر: ۱۰۵۱۶۵۵
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰ 20 June 2022

35 سری جهیزیه به نوعروسان ایلامی اهدا شد

به گزارش تابناک ایلام ؛ محمد زارع در مراسم اهدا جهیزیه به نوع عروسان در شهرستان ملکشاهی که به یاد و گرامی داشت سردار شهید غیوری زاده برگزار شد، اظهار داشت: شهید غیوری زاده از شهدای شاخص، با اخلاق، مومن و دارای کرامت است که باید الگوی جوانان و مدیران در عرصه خدمت به جامعه قرار گیرد.

وی، با بیان اینکه هدف از اهدا جهیزیه به نوعروسان به نام شهید غیوری زاده این است که رفتار، ساده زیستی، منش و جوان مردی این شهید بزرگوار سرلوحه و الگوی زندگی زوجین در زندگی قرار بگیرد، افزود: اگر این مهم محقق شود، بطور قطع جوانان ما در زندگی موفق خواهند شد.

زارع، با اشاره به اینکه گروه های جهادی در شهرستان ملکشاهی به خوبی پای کار هستند، تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب حاکم بر کشور هزینه زندگی بسیار گران شده و برخی جوانان توان تهیه جهیزیه جهت تشکیل زندگی مشترک را ندارند و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، با اهدا جهیزیه سعی دارد در تامین حداقل های زندگی به زوجین کمک کند وزمینه تشکیل زندگی مشترک جوانان را فراهم نماید.

وی، مردم را ولی نعمت مسئولان دانست و اضافه کرد: ستاد اجرایی در سطح استان فعالیت های زیادی از جمله محرومیت زدایی انجام می‌دهد و هر کجا نیاز بوده با تمام توان ورود کرده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) ایلام با تاکید بر اینکه در زمینه رفع فقر و کمک به نیازمندان حفظ شخصیت، آبرو و حیثیت افراد مراجعه کننده برای ستاد بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در کنار نیازمندان است و تا پایان امسال ۱۰۰ مورد جهیزیه دیگر هم به زوج های جوان اهدا خواهد شد.

وی، در ادامه به فعالیت های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)، برای اربعین امسال اشاره و گفت: در زمینه رفع مشکلات اربعین در سطح استان اقدامات خوبی بخصوص در زمینه تامین آب شرب و سایبان جهت رفاه زائران اربعین در مرز مهران انجام شده و در تلاش هستیم که بستر مناسبی در استان جهت تردد راحت و آسان زائران از مرز مهران انجام دهیم.

وی، در ادامه به برگزاری برنامه لیگ احسان به همت بنیاداحسان ستاد اجرایی فرمان امام که نسبت به تجهیز سالن ها و مکان های ورزشی استان اقدام نموده اشاره و گفت: استعداد های بسیار خوبی در حوزه های مختلف ورزشی در شهرستان ملکشاهی وجود دارد که با ایجاد زیر ساخت تربیتی مناسب می توان به یکی از قهرمان پرورترین شهرهای کشور تبدیل شود.

زارع ادامه داد: تجهیز سالن های ورزشی جهت ارتقاء استعداد های ورزشی بسیار مهم و حائز اهمیت است که ستاد اجرایی در این زمینه هر آنچه در توان داشته باشد انجام میدهد./م

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار