امام جمعه ایلام گفت: جنگ شناختی، راهبرد جدید جبهه استکبار و غرب برای مقابله هم جانبه به منظور شکست ایران است که خوشبختانه به اهداف شوم خود نخواهند نرسید.
کد خبر: ۱۰۴۱۶۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳ 27 April 2022

به گزارش تابناک ایلام؛  حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار شامگاه در سلسله نشست های گفتمانی" چراغ راه" با حضور جمعی از ایثارگران و رزمندگان استان، اظهار داشت: جنگ شناختی آخرین و خطرناک ترین راهبرد و فتنه دشمن برای مقابله با کشور است که این جنگ متکی به زیرساخت های نوین بوده و هدف استکبار از این جنگ این است که تفکر جوانان را هدف قرار دهد.

وی افزود: در همه کشورهای دنیا اقتدار نظامی یک نقطه قوت به شمار می آید که ما باید این نقطه قوت را برای جوانان و نسل جدید تبیین کنیم.

حجت الاسلام کریمی تبار ادامه داد: امروز استکبار از طریق ورود به مسایل سیاسی، امنیتی، اقتصادی و اجتماعی کشور تلاش می‌کند اهداف خود را محقق کند که ما باید هوشیار باشیم.

ضرورت ایجاد قرارگاه فرهنگی جهاد تبیین در استان ایلام

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد قرارگاه جهاد تبیین در استان ایلام گفت: رهبر معظم انقلاب دستور جهاد تبیین دادند و در مقابل این دستور همه وظیفه داریم که به صورت جدی در این راستا وارد عمل شویم.

امام جمعه ایلام در ادامه خواستار شد که جهاد تبیین در فضای مجازی، مدارس و مساجد به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اضافه کرد: برای حفظ دین باید جان خود را فدا کنیم چراکه هلاک شده کسی است که دین او هلاک شده و غارت شده کسی است که دین او غارت شده است.

وی با بیان اینکه شخصی که افکار او در دست دشمن قرار گیرد جسم او نیز در مسیر دشمن حرکت خواهد کرد، افزود: دشمن در عرصه جنگ سرد به این نتیجه رسید که نمی تواند در برابر رزمندگان اسلام مقابله کند و به حربه های دیگر روی آورد که با توکل به خداوند متعال، تدبیر مقام معظم رهبری و همیاری مردم با شکست مواجه می شود.

امام جمعه ایلام با یادآوری جانفشانی ایثارگران و رزمندگان در دوران دفاع مقدس گفت: اگر ایثارگران در گذشته اسلحه به دست در سنگر دفاع مقدس پای کار بودند، این قشر امروز نیز در جهاد کبیر باید سنگربان دفاع از ارزش های اسلام باشند./م

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار