رئیس سازمان صمت ایلام:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: هدفگذاری سال جاری برای بازگشت به چرخه تولید تعداد ۲۵ واحد صنعتی و معدنی مورد نظر است و تاکنون ۱۳ واحد احیاء شده است.
کد خبر: ۱۰۱۲۴۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰ 29 November 2021

به گزارش تابناک ایلام؛ رضا محمدرحیمی در تشریح برنامه‌های مورد نظر برای راه اندازی مجدد واحدهای غیرفعال صنعتی بیان داشت: بحث اصلی در خصوص این واحدها احصای مشکلات و دسته‌بندی آنهاست و با استفاده از ظرفیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سطح استان و ملی مسائل واحدهای تولیدی مطرح و تصمیم‌گیری می‌شود.

وی ادامه داد: با هم افزایی و هماهنگی که در سطح دستگاه‌های اجرایی، بانک‌های عامل و کمک دستگاه‌های قضایی و امنیتی وجود دارد از تمامی ظرفیت‌ها در جهت رفع موانع استفاده می‌کنیم.

محمد رحیمی شرط اصلی برای بازگشت به چرخه تولید در یک واحد تولیدی تعطیل را از عزم و اراده و پای کاربودن بخش خصوصی و تیم مدیریت دانست و خاطرنشان کرد: بیشترین موضوعات مطرح در این واحدها تامین تسهیلات سرمایه در گردش، بازسازی و نوسازی خطوط تولید، تعیین تکلیف بدهی‌های قبلی، تامین زیرساخت‌ها و مواد اولیه است.

وی با اشاره به راه اندازی مجدد کارخانه سولفات پتاسیم ایوان اظهار داشت: هدفگذاری سال جاری برای بازگشت به چرخه تولید تعداد ۲۵ واحد صنعتی و معدنی مورد نظر است و تاکنون ۱۳ واحد احیاء شده است./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار