فرمانده انتظامی استان ایلام:
فرمانده انتظامی استان ایلام از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کشف ۹۱ فقره سرقت و دستگیری ۴۸ سارق در سطح استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۱۱۹۰۴
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳ 27 November 2021

به گزارش تابناک ایلام؛ سردار دلاور القاصی مهر عنوان کرد: یکی از مطالبات و انتظارات به حق مردم و همچنین یکی از اولویت‌های اصلی ماموریت پلیس، بحث پیشگیری از جرایم و کشف سرقت‌ها و دستگیری سارقان است که این امر باعث جلب رضایتمندی شهروندان و نا امن کردن محیط برای سارقان بوده است.

وی افزود: با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی استان و تشدید اقدامات کنترلی و با استفاده از طرح‌های مختلف انتظامی - اجتماعی و همچنین همکاری خوب مردم، در طول یک هفته گذشته ۹۱ فقره سرقت کشف و ۴۸ نفر سارق نیز دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: از دیگر نتایج این طرح مقتدرانه پلیسی کشف ۵۶ قبضه سلاح جنگی، ۸۴ عدد فشنگ جنگی، دستگیری ۲۱ سوداگر مرگ و کشف بیش از سه کیلوگرم مواد مخدر بوده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، گفت: تمام تلاش پلیس استان ارتقاء احساس امنیت و آرامش در جامعه است و در این راه نیازمند مشارکت عمومی است.

این مقام انتظامی، هدف پلیس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و بیان کرد: نیروهای پلیس با بکارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند./ح

 

بیشتر بخوانید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار